יש לנו אהבה והיא תנצח


מועצה זקוקה למנהיג וקברניט

השומרון בראש ובראשונה הוא ״נוף ישראל״. אני מאמין שכולנו רקמה אנשית אחת, ואני מאמין שלכל ישראלי יש זכות להרגיש בנוח לגור היכן שיחפץ במדינה שלנו, כולל בשומרון. כדי שכל ישראלי באשר הוא ירצה לעבור ולגור בשומרון, אנחנו חייבים להעלות ולחיות בסטנדרטים גבוהים! מועצה אזורית שומרון זקוקה לאדם שישיט את המועצה ״בים החיים״ לעבר העתיד. קצב החיים המודרני ועולם ה-121 מציבים אתגרים חדשים למועצה האזורית שלנו. אני פול גולובנבסקי הגעתי על מנת להתייצב באומץ אל מול האתגרים, ולהעלות את רמת החיים והשירותים שמגיעים לנו כישראלים. אני רוצה לראות בשומרון גם עולים חדשים וזוגות צעירים, תושבים ותיקים וחיילים משוחררים... אני רואה בפיתוח השומרון הכרח ואינטרס לאומי ממדרגה ראשונה ורואה במועצה אחראית לייצר את התנאים האמיתיים ולהעניק את הכלים הנדרשים לכל תושב על מנת להפוך את השומרון לבית עבור כל גווני הקשת בחברה הישראלית.

קרא עודJun 18, 2018

השירות הציבורי בשומרון ״מחשב מסלול מחדש״:

השירות לתושב הוא לב ליבה של האידאולוגיה שאותה אני רוצה להתמיע במועצה אזורית שומרון. אחרי שנים של שקרים הזנחה והתעלמות שאותה חוויתי על בשרי בתחום התשתיות, התברואה ובריאות הציבור, הבנתי כמה המועצה זקוקה לחזון חדש אשר יתמקד באיכות שירות מירבי, במצויינות של כל עובדי המועצה והענקת המיטב לתושבי המועצה באשר הם. אני מאמין במועצה עם אחריות חברתית-ציבורית.

קרא עודJun 18, 2018

ניהול

קצב החיים והסטנדרטים הגבוהים שלנו מגדיל את הציפיות שלנו- תושבי השומרון מרמת השירותים של המועצה. ניצבת המועצה המקומית שומרון בפני הצורך הדחוף להתייעל, לפתח ולשפר את תפקודה. ברצוני להנחיל ניהול בסטנדרטים של העולם החדש: שימוש בפלטפורמות ניהול חדשניות, ייעול העסקה יעילה של עובדי המועצה, ניהול איכות בסטנדרטים ובתקנים הבינ״ל ע״מ שהמועצה תהפוך להיות מערכת ״לומדת״, המגדירה לעצמה תהליכי העבודה, בוחנת את עצמה ומוכנה לקבל ביקורת בכדי להתקדם ולשפר את עצמה. כמה טוב יהיה לדעת שמעוצה אזורית שומרון מציעה שירותי ניהול ובקרה חכמים המסייעים ביצירתו של מרחב ציבורי נעים ובטוח.

קרא עודJun 18, 2018

צמיחה ובנייה

אדאג שהמועצה תתחיל לתפקד באופן אחראי על תחום התכנון, הפיקוח והביצוע של עבודות פיתוח, תוך מתן דגש רב על פיתוח המרחב הציבורי, הבנייה חייבת להיעשות תוך הידוק הקשר בין הבתים לבין ערכי הטבע הסובבים אותם, כל פרוייקט בנייה חייב לתת יותר דגש על פיתוח השטחים הירוקים הנרחבים וצירי הולכי הרגל הפתוחים. צריך להנחיל בשומרון תרבות פיתוח שכולל צמחיה ירוקה, הקמת יותר מתקני משחק, פרגולות ושבילי הליכה /אופניים לרבות תאורה דקורטיבית- בקיצור מצוינות. כולנו מסכימים שהצמיחה וההתישבות בשומרון צריכים להיות על בסיס ריאלי תוך שמירה על האינטרסים של התושבים שכבר מתגוררים בשומרון, וזאת תוך שקיפות מלאה. במקביל אפתח שיח פורה ובונה עם כל הועדים בשומרון ונבנה יחד חברה יציבה, משגשגת ומאוחדת.

Jun 18, 2018

לפתח תשתיות ללא הפסקה

המועצה בראשותי תעניק חשיבות רבה בפיתוח תשתיות בין ובעיקר בתוך יישוביה וזאת על מנת לשפר עוד עוד ועוד את בטיחותם ואיכות חייהם של התושבים. אני ותושבים רבים ברחבי המועצה סבלנו וממשיכים לסבול מהעדר תשתיות, תשתיות ישנות ותשתיות מסוכנות. המועצה בראשותי תקפיד, בהמשך לעבודות הבניה והפיתוח של הישובים, פיתוח ושיפור מתמיד של תשתיות!! המועצה בראשותי תשדרג מדרכות ופסי האטה בדרכים הפנימיות, הצבת תמרורים ומערכות בטיחות, שיקום איכותי ומקיף של רחובות, עבודות פיתוח, הקמת מדרכות יצירת מפרצי חניה כולל חניות נכים, עבודות ניקוז ועוד.וזאת בתיאום בתיאום הועדים בישובים ועל פי סדרי עדיפויות.

קרא עודJun 18, 2018

חזון מערכת החינוך

ברצוני לקדם מערכת חינוך הקשובה לצרכי הקהילות בהווה, בהתאם למדיניות משרד החינוך ובזיקה להתפתחויות חברתיות וטכנולוגיות עתידיות. ברצוני להנחיל מודל חינוכי אשר ידגיש את ערך שייכות האדם לשורשיו היהודיים, המשפחתיים, ההיסטוריים והאחרים, תוך פיתוח תחושת מעורבות לשומרון כחלק ממדינת ישראל. על המועצה מוטלת האחריות לפיקוח על כל מערכות החינוך בשומרון לרבות קייטנות קיץ ופעילויות חינוכיות. כמו כן, על המועצה לפקח על גובה המחיר שיגבה ועל המכרזים השונים. המועצה האזורית שומרון חייבת להיות קשובה לצרכי הציבור. על המועצה מוטלת האחריות להקים בתי ספר וגני ילדים בהתאם לדרישות הציבור ובהתאמה לגודל האכלוסייה, וזאת ע״מ שנוכל להבטיח לכל תלמיד בשומרון הזדמנות שווה למיצוי כישוריו, ולמימוש הפוטנציאל הגלום בתוכו.

קרא עודJun 18, 2018

ביטחון וחרום

תחום הביטחון הנו נושא שמעסיק אותנו משחר ההיסטוריה, ועם הזמן האתגרים הולכים ונהיים קשים יותר. כראש מועצה אפעל לשפר את נושא המקצועיות, הטכנולוגיה והמעבר המהיר משגרה לחרום. לכן יש צורך לבנות תוכנית בטחון רב שנתית, ולהכשיר את המועצה האזורית שומרון לכל סוגי אירועי החרום השונים עם האמצעים הטכנולוגיים הטובים ביותר, אני מאמין בבניין מתמיד של הכח ובמתן שירות מצויין לכל תושב ותושב בשגרה ובחרום.

קרא עודJun 18, 2018

מיגור מגיפת הלשמנייה

מפגעי הסביבה בשומרון אשר הוזנחו שנים ע״י המועצה הנם גורמים המורידים את רמת חיינו כתושבים בשומרון. המועצה שלנו עסוקה ״בפולחן הפיתוח״ , והתעלמה מבעיות הסביבה. מאות מקרי לישמניה בשומרון הביאו את כל הגורמים בישראל לכנות את התופעה: מגפה! מאות תושבים וילדים בשומרון מסתובבים עם צלקות בכל חלקי גופם שהושחת על ידי הטפיל זבוב החול הנושא את הנגיף. אלפי תושבים בשומרון פוחדים לצאת עם ילדיהם לחצר ולגני המשחקים מחשש שייעקצו. מציאות שאינה נתפסת ואינה מקובלת עליי. אחרי שאני וכל בני משפחתי נעקצנו ע״י זבוב החול- פעלנו בכל הכוח ע״מ לנסות ללמוד את התופעה ולאתר פתרונות. הצעתי רעיון פורץ דרך שאותו העלתי בפני גרומים רלוונטיים. וכמובן שזכיתי להתעלמות מוחלטת. על כולנו להתאחד ולפעול למען עתיד הסביבה ועתיד משפחותינו ולהעלות את טיב החיים ואיכות בשומרון.

קרא עודJun 18, 2018

פנאי תרבות וספורט

רוב התושבים בשומרון החפצים לבלות עם משפחותיהם בזמנם הפנוי, נוסעים מחוץ לשומרון ולערים הסמוכות. ברצוני לשנות, ולקדם פתרונות בילוי מגוונים לגילאים השונים. המועצה בראשותי תפתח את תרבות הפנאי בישובי המועצה. ברצוני לקדם ולפתח פעילויות תרבות, השכלה, אומנות, ספורט ופנאי. הקמת מרכזים חינוכיים-תרבותיים משותפים לישובים הסמוכים זה לזה.

קרא עודJun 18, 2018

קידום התיירות בשומרון

המועצה בראשותי תוביל תכניות האסטרטגיות למיצוב השומרון כחבל ארץ לתיירות ונופש עבור הישראלים. ברצוני לקדם ולפתח אתרי תיירות, ייעוץ וליווי יזמים בקידום ופיתוח פרויקטים תיירותיים, קידום אירועים ופסטיבלים והקמת מערך שיווק ע״י משרדי יחסי ציבור ופרסום, להגדלת מספר המבקרים מהארץ ומחו"ל. יש לי חלום: שיבנה כפר נופש בשומרון מותאם במיוחד למשפחות וכולל פארק, מתקני מים, פעילויות בחיק הטבע ועוד... זכרו: "מי שמסוגל לחלום, מסוגל גם לבצע." וולט דיסני

קרא עודJun 18, 2018

השותפות ויחסי הגומלין בין המועצה לישובים

ישובים רבים במעוצה האזורית שומרון סבלו מהתערבותה הגסה בחיי הקהילה המקומית. לצערי אני עצמי שמעתי לא מעט פעמים את המנוח ״מערב פרוע״ ברשתות החברתיות. אני מאמין שיש להעניק ליישובים מרחב תמרון וגמישות. המועצה בראשותי תעודד יחסי גומלין והסדרי עבודה עם הישובים ואפעל על פי הצרכים של אוכלוסיות שונות החיות בתוכם ולמשאבים העומדים לרשותם, תוך התאמת תיקצוב למציאות המשתנה. בראש ובראשונה אני מתכוון להציב את התושב במרכז ולדאוג להקשיב לתושבים!- התושבים הם הלב- פשוט להקשיב ללב .

קרא עודJun 18, 2018

חזון פוליטי

הגיע הזמן שכל אדם בישראל ובעולם יכירו במה שכל תושב בשומרון יודע, השומרון הוא חלק בלתי נפרד ממדינת ישראל. על מנת שנזכה כולנו לחיי שלום, ובטחון אמיתי יש לפעול בשלושה מישורים:

קרא עודJun 18, 2018

הקמת אגף לקידום עסקים

מועצה אזורית שומרון בראשותי תהיה בית לעסקים קטנים ותשמש כר להגשמת חלומות המועצה בראשותי תעודד יזמויות עסקיות. כראש מועצה אקים אגף אשר יתמקד בסיוע לתושבי המועצה המעוניינים להקים עסק או מיזם חדש. נדאג ונעזור לבעלי החלום לממש את היוזמה ויחד נמשיך וניישב את השומרון. ​האגף לקידום עסקים שיוקם יסביר פנים ליזמים ומשקיעים. נספק ייעוץ מקצועי, סיוע בהליכים בירוקרטיים. כולנו רוצים שהשומרון ישגשג ולשם כך עלינו לפתח סביבה עסקית, תומכת וחיובית ליזמים במטרה לסייע להם.

Sep 05, 2018

תמיכה בבעלי עסקים בשומרון הסובלים מתנועות ה BDS.

BDS (ראשי תיבות של: Boycott, Divestment and Sanctions - חרם, מניעת השקעות, ועיצומים; קרי: בי-די-אס) הוא קמפיין בינלאומי הקורא להפעיל לחץ על ישראל, באמצעות חרם כלכלי, אקדמי ותרבותי. קמפיין ה-BDS קורא ל"צורות שונות של חרם על ישראל, עד אשר תעמוד במחויבויות שלה תחת החוק הבינלאומי". בעלי עסקים בשומרון סובלים מפעולותיהן של תנועות ה BDS. כמועצה איזורית עלינו לפעול בשיתוף פעולה מלא עם כל המועצות הפועלות באיזורינו ולהביא להכרה מדינית כי אין מדובר בבעיה של תושבי השומרון בלבד. ממשלת ישראל מוצאת לנכון ובצדק לפצות חקלאי שאדמתו בנגב נשרפה עקב פעילות עוינת. אין שום סיבה שבעלי עסקים בשומרון לא יזכו ליחס דומה כאשר עסקיהם נפגעים מפעילות עוינת אחרת. בכוונתי לייצר לובי פעיל של נציגי ציבור ואנשי מקצוע מקרב תושבי יהודה שומרון ובנימין ולהעלות את הנושא על סדר יומם של חברי הממשלה.

Sep 25, 2018